Autobusų stoties informacijos tel. (8389)61740
Šiandien
Pagrindinis
Apie mus
Tvarkaraščiai
Siuntų skyrius
Autobusų nuoma
Naujienos
Informacija
Kontaktai
 
 
INFORMACIJA

Nuo šiol viešojo transporto maršrutų eismo tvarkaraščiai yra pateikiami internete ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Tauragės apskrityje, bet ir Utenoje (www.stops.lt/utena).

2022 metais sukurta Utenos miesto viešojo transporto maršrutų geografinių duomenų bei tvarkaraščių duomenų bazė, iš kurios yra pateikiami miesto autobusų eismo tvarkaraščiai. Minėtoje svetainėje veikia greičiausio susisiekimo paieška tarp pasirinktų miesto stotelių arba tarp žemėlapyje pasirinktų objektų. Keleiviui pagal pasirinktus parametrus (paros laikas, ėjimo greitis, maksimalus atstumas pėsčiomis, laikas persėdimui ir t.t.) pateikiami keli susisiekimo variantai su galimais persėdimais. Jeigu pasirinktu paros laikotarpiu autobusai nevažiuoja, keleiviui pateikiamas pranešimas apie nesurastą maršrutą.  Taip pat pasirinkto maršruto tvarkaraštyje pažymėjus bet kurį išvykimo (atvykimo) laiką, bus parodyti išvykimo laikai iš visų šio maršruto stotelių – keleiviui pateikiama informacija, kada reikia įsėsti savo stotelėje, kad pažymėtu (atvykimo) laiku atvyktum į reikiamą stotelę. Taip pat miesto žemėlapyje veikia Google “Street View” funkcija, leidžianti pamatyti pasirinktos miesto vietos (gatvės) vaizdus.

Utenos viešojo transporto maršrutus ir jų eismo tvarkaraščius  galima rasti ne tik internetinėje svetainėje www.stops.lt/utena bet ir per programėlę išmaniesiems mobiliesiems įrenginiams adresu m.stops.lt/utena.

Planuojant savo keliones, kviečiame naudotis Sistema, esant neaiškumams, mielai padėsime. Klausimus prašome pateikti el. paštais justina.guciuviene@utena.lt,  aida.dirzauskiene@utena.lt.

   
   
Eismo tvarkaraščiai
Bilietų kasa
Siuntų skyrius
Lengvatos
Darbo pasiūlymai

 

   ©2006 Utenos autobusų parkas. K. Donelaičio g. 30, LT-28141 Utena
         tel. (8 389) 6 17 37, el. p. sedra@utenosap.lt